Vozol Puff

Vozol
650TL

Başlayan Fiyatlarla

449TL

Başlayan Fiyatlarla
SaltIca

10.000 Kullan At
549.00

Başlayan Fiyatlarla

349. 90

Prices starting from
TECHNOLOGY
TIME TO MEET WITH
100% Original
Guaranteed Product
Secure Payment
128 Bit Encryption
24/7 Support
Professional
Fast shipping
Fast Cargo System
Return
Unconditional

TÜM TATLARI KEŞFET

Seçkin Elektronik Sigara markaları Dijital Sigara'da.

Dijital Elektronik sigara, sigara tiryakileri için üretilmiş, sigara hissi veren ama sigaraya göre çok daha az zararlı olan bir üründür. Ürün bir batarya ve atomizerden oluşur. Elektronik sigarayı sigara çeker gibi çektiğinizde hava ile karışan e-likit, normal sigara gibi duman çıkmasını sağlar fakat çıkan şey buhardır. Çeşitli boyut ve modellere sahip ürünü kullanmak oldukça kolaydır. Kullanmak için içerisine sadece seçtiğiniz e-likiti ekliyorsunuz. Bu yazımızda elektronik sigara hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.

Dijital Sigara olarak; Dünyanın seçkin markalarını sizlerle buluşturmanın heyecanı ile Smok, Elfbar, Vozol, Vaporesso, Uwell, Arturo Fuente, Old Holborn, Mr.EDS, Revoshi, Adalya Tobacco, Vampire Vape vb... ürünleri hizmetinizdeyiz.

Günümüzde elektronik sigaranın daha az zararlı olduğunu duyan pek çok sigara kullanıcısı artık tercihini daha çok elektronik sigara kullanmaya başlayarak daha sağlıklı bir yaşama yelken açıyorlar. Peki giderek çok daha fazla insanın kullanmaya başladığı elektronik sigara nedir? Elektronik sigara veya sıkça kullanılan diğer bir adıyla e-sigara / e-nargile pek çok açıdan sinema endüstrisinde kullanılan duman makinaları örnek alınarak üretilmiş, sigara tiryakilerinin nikotin ihtiyaçlarını sigaradan daha az kimyasal ile gideren cihazlardır. E-sigaranın çalışma prensibi oldukça basittir. Genellikle içeriğinde nikotin bulunan bitkisel gliserin ve propilen gliserin içeren bir e-likit içeriğini buharlaştırarak e-sigara buharı meydana getirirler.

Bizden Haberler

Tüm Haberler